ORCA BUSINESS SOLUTIONS

Yeni bir ERP yazılımına mı ihtiyacınız var?

İş akışınızı daha düzenli hale getirerek iş yönetimini kolay şekilde yapabilirsiniz.

Your way to success...!

Hakkımızda

Orca İş Çözümleri (Orca Business Solutions) 2010 yılında firmalara özel ticari yazılımlar üretmek amacıyla İngiltere’de kurulmuştur. Şirketimiz, İngiltere’de ağırlıklı olarak toptan ve perakende satış yapan firmalara uygun iş çözümleri sunmaktadır. Ayrıca bu sektörün dışında NHS Hastaneleri, Mettler Toledo, Arsenal FC gibi farklı sektörden firmaların projelerinde de yer almıştır.

İngiltere'deki tecrübe ve çalışmalarımızdan dolayı ismini kısa sürede başarıyla duyuran şirketimiz; 2015 yılından itibaren Türkiye'deki ofisini açmış bulunmaktadır. Avrupa ülkelerinin yanısıra Türkiye’de Trakya bölgesinde (Edirne, Silivri, Çorlu, Tekirdağ, Kırklareli, Çerkezköy vb.) olmak üzere İstanbul ve çevresindeki firmalara da hizmet verilmektedir. Orca İş Çözümleri ile daha doğru raporlama, çalışanlarınıza kolaylık, daha hızlı çözüm ve ERP deneyimlerini en iyi şekilde yaşatma güvencesini veriyoruz.

Orca İş Çözümleri ile daha doğru raporlama, çalışanlarınıza kolaylık, daha hızlı çözüm ve ERP deneyimlerini en iyi şekilde yaşatma güvencesini veriyoruz. Microsoft Dynamics NAV (Navision) ERP çözümünü Orca İş Çözümleri kalitesiyle her yerden ve her cihazdan erişerek kullanabilmek için bizimle iletişime geçiniz.


Misyonumuz

Müşterilerimize yenilikçi, sonuç odaklı ve nitelikli çözümler sunarak iş akışlarını ihtiyaçları doğrultusunda kolaylaştırmaktır.Vizyonumuz

Sahip olduğu standartlarıyla alanında öncü bir yere gelen Orca İş Çözümleri; gelişmeyi ve yenilenmeyi hedef alan bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte yurt içinde ve yurt dışında şirketinizin iş akışını kolaylaştıracak akıllı çözümler sunan şirketimiz, uluslararası standartlarda markalaşma vizyonuna sahiptir.OrcaPOS (POS+ERP) Uygulaması

OrcaPOS perakende/toptan ve peşin satış(Cash & Carry) yapan mağazalar için geliştirilmiş, iş akışınızı merkezden POS cihazlarınızı yönetebileceğiniz şekilde tasarlanmış satış noktası (POS-Point of Sale) uygulamasıdır.

Orca Cash&Carry Uygulaması

Orca Cash&Carry Microsoft Dynamıcs NAV (Navision) tabanlı çalışan bir ERP çözümü olup, Cash&Carry tabanlı firmalarda iş akışının doğru ve kolay şekilde işlemesini sağlayan bir uygulamadır.

Orca Catering Uygulaması

Orca Catering Microsoft Dynamıcs NAV (Navision) tabanlı çalışan bir ERP çözümü olup, Catering tabanlı firmalarda iş akışının kontrollü ve kolay şekilde işlemesini sağlayan bir uygulamadır.

EKİBİMİZ

CİHAN TAŞKIN

Managing Director / MS NAV Consultant

ASLI TAŞKIN

Customer Support and Training Manager

MELİS İNCİ

Office Manager / MS Dynamics NAV Specialist

BERK ERÇETİN

Mobile Developer

HÜSEYİN KAYACIK

MS .Net Developer

BİZ NE YAPIYORUZ?

Orca İş Çözümleri dinamik ekibiyle İngiltere, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerindeki firmalara hizmet vermektedir.

Orca İş Çözümleri'nin çalışma partneri olan Orca Busıness Solutions İngiltere'de Microsoft Dynamics iş ortağı olup, hedeflerinize ulaşmanız için sizlere düşük maliyetli iş yönetimi ve IT çözümleri sunan bir firmadır. Orca İş Çözümleri iki konuda sizlere hizmet vermektedir:

MICROSOFT DYNAMICS NAV (Navision)

Microsoft Dynamics NAV (Navision) tüm iş süreçlerinizi yürütebileceğiniz bir ERP çözümüdür. Dünya çapında 40 ülkenin üstünde 117,000'den fazla kullanıcısı ile Microsoft Dynamics NAV (NAVISION) sektörünün önde gelen ERP programlarından olmayı sürdürmektedir.

Uygulama Geliştirme

Günümüzde yazılım uygulamalarının sık kullanımı küçükten büyüğe tüm firmalarda zaman ve para tasarrufu için tercih edilen bir yöntemdir​. İş akışınızın kontrollü şekilde yönetimini sağlamak sizin firmanıza özel yazılmış olan akıllı çözümler sayesinde daha da kolaylaşmaktadır. Akıllı bir yönetim ve kontrol sistemi; firmanızın daha kurumsal ve kaliteli olmasını sağlayacaktır.

Orca İş Çözümleri sunduğu akıllı ve yenilikçi uygulamalarla daha kaliteli bir firma olmanıza katkı sağlayacaktır. Orca İş Çözümleri Windows, IPad&Iphone and Web tabanlı uygulamaları ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Microsoft Dynamics NAV (Navision) size;

 • Finans ve Muhasebe Yönetimi
 • Sipariş, Stok, Tedarikçi, Üretim Kontrolü
 • Kampanya İşlemleri
 • Proje yönetimi
 • Genel verileri ve iş analizinizin gerçek zamanlı raporlarla yönetimi
 • Çoklu dil ve para birimi seçeneklerinin kullanımını sağlar.

Neler Yapıyoruz:

 • MS DYNAMICS NAVISION DANIŞMANLIĞI
 • MS DYNAMICS NAVISION İLE DİĞER TEKNOLOJİLERİN ENTEGRASYONU
 • MS DYNAMICS NAVISION'I MÜŞTERİ İSTEKLERİNE GÖRE DÜZENLEME
 • MS DYNAMICS NAVISION YÜKLEME İŞLEMLERİ
 • İŞ ANALİZİ
 • MS DYNAMICS NAVISION DESTEĞİ


Referanslar
Projeler
İletişim Bilgileri

+44 782 532 63 43

info@orcabs.com

Orca Business Solutions. 2, Lapwing Close HP2 6DS Hemel Hempstead, Hertfordshire UNITED KINGDOM

+90 284 214 70 61

info@orcabs.com

Orca İş Çözümleri Edirne Plaza Kat :4 Daire:17 22030 EDİRNE/TÜRKİYE

Mesaj Bırakabilirsiniz