ANASAYFA

Uygulama Geliştirme


Windows Uygulamaları:

Hazırladığımız Windows uygulamaları; Microsoft Windows işletim sistemiyle uyumlu çalışan programlardır. Birden fazla cihazda çalıştırılabilirler (Masaüstü bilgisayar, tablet ve dizüstü bilgisayarlar).

Orca İş Çözümleri iş akışınızı hızlı ve daha kolay şekilde yapmanız için size özel Windows uygulamaları geliştirmeye devam etmektedir.


IPad & IPhone Uygulamaları:

Orca İş Çözümleri alanınızda lider firma olmanız için ofiste kullandığınız yazılıma entegre edilmiş ya da tamamen bağımsız IPad&IPhone programları geliştirmektedir.

Toptan/perakende ya da peşin (Cash&carry) satış yapan mağazalar için geliştirmiş olduğumuz uygulamalar İngiltere'de bulunan birçok firma tarafından kullanılmakta olup kişiye özel uygulama geliştirmemiz sebebiyle farklı endüstrilere de uyarlanabilecek yapıdadır.


Web Application:

Web teknolojilerinin kullanımının artmasıyla birlikte web uygulamalarına olan talep de artış göstermektedir.

Web Uygulamaları web tarayıcınız üzerinden çalıştırılabilen uygulamalardır. Programınıza ofisteki PC'ye kurulmuş sağlayıcı (server) üzerinden ya da lokal sağlayıcı üzerinden değil web sağlayıcısı üzerinden ulaşabiliyor durumda olursunuz. İnternetteki tarayıcınız üstünden programınıza ulaşırsınız.

Web uygulamaları ofis tabanlı çalışan programlara göre daha yenilikçi olmakla birlikte verilerinize web üzerinden ulaşabileceğiniz bir ortam sağlar.

Orca İş Çözümleri sizin isteklerinize göre tasarlanmış e-commerce ya da bayi login sistemleri gibi önemli özellikleri barındıran web uygulamaları tasarlamaktadır.