ANASAYFA

OrcaPOS (POS+ERP) Uygulaması

Ürün Tanımı

OrcaPOS perakende/toptan ve peşin satış (Cash & Carry) yapan mağazalar için geliştirilmiş, iş akışınızı merkezden POS cihazlarınızı yönetebileceğiniz şekilde tasarlanmış satış noktası (POS-Point of Sale) uygulamasıdır.

MS Dynamics Navision'da yaşanan problemler

Microsoft Dynamics NAV (Navision) yazılımı toptan satış yapan firmaların gereksinimlerini büyük ölçüde karşılamasına rağmen perakende ve peşin satış yapan firmalarda iş akışı sürecinde bazı noktalarda yetersiz kalmaktadır. Bu durumda aşağıda belirtilen sorunları engellemek için varolan yazılımınıza ekstra geliştirmeler yapmak gerekmektedir.

  • Ürün etiketinin basılması
  • Ürünlerin perakende ve peşin satış aşamasında kampanya belirleme
  • Ürünlerinizin perakende ve peşin satış tipinin sistemde belirlenebilmesi
  • Ürünlerinizi güncel fotoğraflarından seçerek satış yapmak.

Çözümümüz OrcaPOS

Orca İş Çözümleri'nin sorularınız için bir cevabı var: Düşünün ki yukarıda bahsettiğimiz problemler için yaratılmış bir program var. Beklediğiniz çözüm OrcaPOS ürünü ile avucunuzun içinde!

OrcaPOS ne gibi faydalar sağlar?

OrcaPOS ile;

  • Microsoft Dynamics Navision lisans ücretlerinin miktarını düşürebilirsiniz. OrcaPOS kullandığınız takdirde her satış noktası için ayrı lisans ücreti ödemezsiniz.
  • Sisteminizi offline olarak hızlı ve güvenli şekilde kullanabilirsiniz.
  • Sistemde bulunan Yönetici kullanıcı ile iş akışınızı takip edebilir, OrcaPOS'u kullanan kullanıcılara özel ayarlar yapabilirsiniz.

Neden OrcaPOS?

Eğer Microsoft Dynamics NAV (Navision) kullanan toptan/perakende veya nakit satış yapan bir firmaysanız iş akışınızı daha hızlandıracak, navision programınızla entegre çalışabilecek akıllı bir sisteme ihtiyacınız var demektir.

OrcaPOS projesi sürecinde neler yaptık?

İlk olarak konusunda deneyimli ekibimizle perakende ve nakit satış yapan firmaların satış esnasında yaşadığı problemleri belirledik. Pazar araştırması sonucunda navision ile gerçek zamanlı olarak entegre çalışan bir yazılımın eksikliğini ve böyle bir programın şirketlerine finansal olarak ne kadar fayda sağlayacağını farkederek proje hazırlığına başladık. Projeyi canlı hale getirmeden önce müşterilerimizi dikkatlice dinledik. Programda olması gereken ana noktaları belirleyerek OrcaPOS'u gerçek bir ürüne çevirdik.