ANASAYFA

Orca Catering Uygulaması

Ürün Tanımı

Orca Catering Microsoft Dynamıcs NAV (Navision) tabanlı çalışan bir ERP çözümü olup, Catering tabanlı firmalarda iş akışının kontrollü ve kolay şekilde işlemesini sağlayan bir uygulamadır.

MS Dynamics Navision'da yaşanan problemler

Eğer kullandığınız Navision yazılımının Catering işleyişine uyarlanmış şekilde çalişmasını istiyorsanız aşağıda belirtilen problemlerden kaçınmak için Orca İş Çözümleriyle irtibata geçerek yaşadığınız problemlere çözüm bulabilirsiniz:

Teslimat sırasında yaşanan problemler Rota hesaplama Araçlarda toplam ağırlık kontrolü Ürünün hangi araç ile yollanacağının belirlenmesi Siparişi bölme işlemi Telefondan yapılan satışlarda satıcıya özel ekran Depo için akıllı POS sisteminin olmaması Stokta olmayan ürünler için uyarı sisteminin olmaması ​(günlük ortalama ürün satışı ve tedarikçinin ürünü teslim ediş tarihine göre özel ayarlar)

Çözümümüz Orca Catering

Catering firmaları yukarıdaki problemleri her zaman yaşamaktadır. Bütün sorunlarınıza cevap verebilen bir uygulama olduğunu düşünün. Beklediğiniz çözüm Orca Catering uygulaması ile avucunuzun içinde!

Orca Catering ne gibi faydalar sağlar?

Orca Catering sizlere şunları sağlar;

Telefonla yapılan satışlarda (telesales) müşterinin son siparişinde aldığı ürün ve miktarlarını görünteleyerek satış yapmasını sağlayan telesales ekranı Deponuzu yönetmenizi sağlayacak, diğer bir çok sektörde olduğu gibi catering firmalarında da kullanılabilecek OrcaPOS Uygulaması ile uyumlu bir sistem Ürünün günlük ortalama satış ve tedarikçinin teslimat tarihlerine göre düzenlenmiş akıllı ürün stok takibi özelliği (Otomatik raporlama özelliği ile) Teslimat aşamasında Rota Planlama sistemi Siparişleri parçalara ayırma özelliği Araç ağırlık ölçümünün hesaplanması Ürün/siparişlerin hangi araçla taşınacağını belirleme

Neden Orca Catering?

Microsoft Dynamics Navision kullanan Catering firmasıysanız, iş akışınızı kontrollü yürütmek ve kullanım kolaylığından faydalanmak istiyorsanız Navision programıyla entegre çalışan akıllı bir sisteme ihtiyacınız olacaktır.

Orca Catering proje sürecinde neler yaptık?

İlk olarak konusunda deneyimli ekibimizle Catering sektörünün içerisinde olan firmaların satış ve depo yönetimi ve siparişlerin müşteriye iletilmesi esnasında yaşadığı problemleri belirledik. Pazar araştırması sonucunda navision ile gerçek zamanlı olarak entegre çalışan bir yazılımın eksikliğini ve böyle bir programın şirketlerine zamansal ve yönetimsel olarak ne kadar fayda sağlayacağını farkederek proje hazırlığına başladık. Projeyi canlı hale getirmeden önce müşterilerimizi dikkatlice dinledik. Programda olması gereken ana noktaları belirleyerek Orca Catering uygulamasını gerçek bir ürüne çevirdik.