ANASAYFA

Orca Cash&Carry Uygulaması

Ürün Tanımı

Orca Cash&Carry Microsoft Dynamıcs NAV (Navision) tabanlı çalışan bir ERP çözümü olup, Cash&Carry tabanlı firmalarda iş akışının doğru ve kolay şekilde işlemesini sağlayan bir uygulamadır.

MS Dynamics Navision'da yaşanan problemler

Eğer kullandığınız Navision yazılımının Cash&Carry işleyişine uyarlanmış şekilde çalişmasını istiyorsanız aşağıda belirtilen problemlerden kaçınmak için Orca İş Çözümleriyle irtibata geçerek yaşadığınız problemlere çözüm bulabilirsiniz:

Tedarikçiler arasında yaşanan yönetimsel prosedürlerin yarattığı zaman kaybı Anlık satış fiyatı değişikliklerinde yaşanan problemler Fiyat değişikliği için onay sisteminin olmaması Ürün barkodunun güncelliğini kontrol eden sistemin olmaması Kampanya çeşitlerindeki kısıtlamalar Kullanım kolaylığı sağlayan arayüz olmaması Teslimat aşamasındaki satış opsiyonlarının kısıtlı oluşu Mobil satış yapamamak

Çözümümüz Orca Cash& Carry

Cash&Carry firmaları yukarıdaki problemleri her zaman yaşamaktadır. Bütün sorunlarınıza cevap verebilen bir uygulama olduğunu düşünün. Beklediğiniz çözüm Orca Cash&Carry uygulaması ile avucunuzun içinde!

Orca Cash& Carry ne gibi faydalar sağlar?

Orca Cash & Carry sizlere şunları sağlar;

Kolay ve kontrollü stok yönetimi Tedarikçilerle aranızda entegrasyon Otomatik Fatura sistemi ​(Cash&Carry'nin satış faturası -->Cash&Carry'nin sipariş faturası --> Tedarikçinin satış faturası) Otomatik ve onaya dayalı satış fiyatı değiştirme özelliği Kasalar için OrcaPOS uygulaması Kolay arayüzlü ekranlar Geliştirilmiş satış opsiyonları Raf etiketi kontrol sistemi

Neden Orca Cash& Carry?

Microsoft Dynamics Navision kullanan Cash&Carry firmasıysanız, iş akışınızı kontrollü yürütmek ve kullanım kolaylığından faydalanmak istiyorsanız Navision programıyla entegre çalışan akıllı bir sisteme ihtiyacınız olacaktır.

Orca Cash& Carry proje sürecinde neler yaptık?

İlk olarak konusunda deneyimli ekibimizle Cash&Carry sektörünün içerisinde olan firmaların satış ve depo yönetimi esnasında yaşadığı problemleri belirledik. Pazar araştırması sonucunda navision ile gerçek zamanlı olarak entegre çalışan bir yazılımın eksikliğini ve böyle bir programın şirketlerine zamansal ve yönetimsel olarak ne kadar fayda sağlayacağını farkederek proje hazırlığına başladık. Projeyi canlı hale getirmeden önce müşterilerimizi dikkatlice dinledik. Programda olması gereken ana noktaları belirleyerek Orca Cash&Carry uygulamasını gerçek bir ürüne çevirdik.